Kompozitní palivo Ridepal Ekoautomatik

(10.1.2016) Kompozitní palivo Ridepal Ekoautomatik je ekologické palivo pro automatické kotle, které vyniká garantovanou vysokou výhřevností. Díky parametrům, kterých dosahuje, a dalším přednostem se jeví jako spolehlivá volba mezi kompozitními palivy nové generace. Podívejte se na hlavní přednosti této novinky na českém trhu.

Mezi palivy s garantovanou vysokou výhřevností se objevila novinka – Ridepal Ekoautomatik. Jde o palivo pro automatické kotle se zcela minimálním nárokem na obsluhu. Uplatní se všude tam, kde potřebujete černé uhlí vysoké výhřevnosti a stálé kvality. Je ideálně suché a uchovává si díky stálým parametrům garantovaný výkon a spolehlivost za všech okolností.

 

Kompozitní palivo Ridepal Ekoautomatik spolehlivě nahradí černé hrášky a v mnoha ohledech je dokonce daleko předčí. Jde o kompozitní palivo nové generace. Jeho používání je ekologické. V porovnání se spalováním tradičních paliv dochází při spalování Ridepal Ekoautomatik k významnému poklesu škodlivých emisí. Při zpracování kompozitního paliva Ridepal Ekoautomatik v nové moderní továrně se také přísně dbá na výrobu v ekologických podmínkách.

 

Technologie výroby zaručuje stálé parametry paliva Ridepal Ekoautomatik. Mezi přednosti tohoto ekologického paliva patří již zmíněná vysoká výhřevnost, dále minimální spékavost a velice nízký obsah síry. Typické je pro něj kvalitní spalování, které zanechává pouze minimum odpadního popela. Má stabilní velikost a je nenáročné na obsluhu. Při zatápění v automatickém kotli stačí jen jednoduše zvolit již vyzkoušené nastavení kotle.

 

Palivo Ridepal Ekoautomatik je ideálně suché a má garantovanou výhřevnost. Uvedené parametry výhřevnosti jsou přitom garantovaným minimem, kterého palivo za provozu dosahuje. Pokud je tedy garantována u Ridepalu Ekoautomatik výhřevnost minimálně 27 Mj/kg, buďte si jisti, že v praxi je vždy ještě vyšší. Do domácností je Ridepal Ekoautomatik dodáváno v ekologických papírových pytlích.

 

Balené palivo kompozitní palivo Ridepal Ekoautomatik zakoupíte u dobrých prodejců.