Partneři

Producent uhlí

 • Severočeské doly a.s.

  Společnost Severočeské doly a.s. se zabývá těžbou, úpravou a prodejem hnědého uhlí a doprovodných surovin. Těžbu provozuje v Severočeské hnědouhelné pánvi na dvou odloučených lokalitách - Tušimice a Bílina. Doly Bílina produkují nízko sirnaté tříděné a energetické uhlí. Doly Tušimice jsou producentem zejména energetického uhlí. Severočeské doly a.s. poskytují příspěvek 6000 Kč na kvalitní hnědé uhlí při koupi kotle na tuhá paliva 3., 4. nebo 5. emisní třídy.
  více na www.sdas.cz

Výrobci kotlů

 • Benekov

  Rodinná česká firma Benekov je výrobcem automatických kotlů na tuhá paliva, které dodává do 23 evropských zemí. Společnost se ve spolupráci s významnými výzkumnými centry a univerzitami v Evropě dlouhodobě zaměřuje na vývoj.
  více na www.benekov.cz

 • Dakon

  Dakon je předním českým výrobcem kotlů na tuhá paliva. Kotle Dakon jsou vysoce účinné, vyznačují se dlouhou životností, spolehlivostí, úsporným provozem a šetrností k životnímu prostředí.
  více na www.dakon.cz

 • Viadrus

  Viadrus je český výrobce kvalitních litinových kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním a kotlů na tuhá paliva s automatickým provozem. Kotle Viadrus vyhovují všem aktuálním ekologickým požadavkům a dotačním podmínkám.
  více na www.viadrus.cz

Prodejci uhlí

 • Uhelné sklady

  Uhelné sklady ve vašem okolí s garantovanou kvalitou uhlí. U prověřených partnerských uhelných skladů můžete využít dotace 6000 Kč od Severočeských dolů a.s. na palivo pro váš kotel. Nákupem u partnerských uhelných skladů po celé ČR máte otevřenou cestu k zapojení se do soutěže o uhlí v hodnotě 180.000 Kč.
  najít uhelné sklady v okolí

 • Ridepal

  Ridepal.cz je prodejcem prémiového baleného paliva Ridepal. Výběrové palivo nejvyšší jakosti produkované skupinou Ridera je určeno jak pro automatické kotle, tak pro standardní kamna a pece.
  více na www.ridepal.cz

Kominické služby

 • Cech kominíků

  Společenstvo kominíků České republiky je dobrovolnou profesní organizací. Je největší organizací v ČR, která sdružuje fyzické a právnické osoby v oboru odtahu spalin a kominictví. Je členem Evropské federace kominických mistrů.
  více na www.skcr.cz