Partneři

Producent uhlí

 • Severočeské doly a.s.

  Společnost Severočeské doly a.s. se zabývá těžbou, úpravou a prodejem hnědého uhlí a doprovodných surovin. Těžbu provozuje v Severočeské hnědouhelné pánvi na dvou odloučených lokalitách - Tušimice a Bílina. Doly Bílina produkují nízko sirnaté tříděné a energetické uhlí. Doly Tušimice jsou producentem zejména energetického uhlí. Severočeské doly a.s. produkují kvalitní hnědé uhlí pro kotle na tuhá paliva 3., 4. nebo 5. emisní třídy.
  více na www.sdas.cz

 • Severní energetická a.s.

  Společnost Severní energetická a.s. se zabývá těžbou, úpravou a prodejem hnědého uhlí a doprovodných surovin.
  více na www.7energy.com

Výrobci kotlů

 • Benekov

  Rodinná česká firma Benekov je výrobcem automatických kotlů na tuhá paliva, které dodává do 23 evropských zemí. Společnost se ve spolupráci s významnými výzkumnými centry a univerzitami v Evropě dlouhodobě zaměřuje na vývoj.
  více na www.benekov.cz

 • Dakon

  Dakon je předním českým výrobcem kotlů na tuhá paliva. Kotle Dakon jsou vysoce účinné, vyznačují se dlouhou životností, spolehlivostí, úsporným provozem a šetrností k životnímu prostředí.
  více na www.dakon.cz

 • Viadrus

  Viadrus je český výrobce kvalitních litinových kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním a kotlů na tuhá paliva s automatickým provozem. Kotle Viadrus vyhovují všem aktuálním ekologickým požadavkům a dotačním podmínkám.
  více na www.viadrus.cz

Prodejci uhlí

Kominické služby

 • Cech kominíků

  Společenstvo kominíků České republiky je dobrovolnou profesní organizací. Je největší organizací v ČR, která sdružuje fyzické a právnické osoby v oboru odtahu spalin a kominictví. Je členem Evropské federace kominických mistrů.
  více na www.skcr.cz