Uhlí za 15.000 Kč na příští topnou sezónu putuje do Čeladné. Soutěž Topme uhlím pokračuje i v létě.

(16.6.2016) Říká se, že štěstí přeje připraveným. A kdy jindy se řádně připravit na zimu, než v létě. V soutěži TOPME UHLÍM vám budeme přinášet výhry v podobě kvalitního českého uhlí i v letních měsících. A výhra v hodnotě 15.000 Kč rozhodně stojí za to. Zapojte se.

topme uhlím soutěž květen

Na květnovou soutěžní otázku odpověděla správně jako 99. v pořadí paní

Vladimíra Kurečková z Čeladné.

Paní Kurečková si začátkem roku nakoupila uhlí v uhelných skladech Ridera Ostravice. Zapojila se ihned po nákupu do jednoduché vědomostní soutěže Topme uhlím. A protože na soutěžní otázku odpověděla správně jako 99. v pořadí, bude na příští topnou sezónu velice dobře připravena. Do zásob na zimu si totiž může rovnou připočítat výhru kvalitního pevného paliva v hodnotě 15.000 Kč.

Poukaz na svou první výhru si šťastná výherkyně převzala ve středu 15. června 2016 v uhelných skladech Ridera Ostravice od Bc. Marcely Kuglerové. Když jsme se výherkyně zeptali na její dojmy, prozradila nám: „Když jste mi volali, že jsem vyhrála, byla jsem opravdu mile překvapena. Vůbec poprvé v životě jsem něco vyhrála. Děkuju vám za to.“

Máme radost, že s programem Topme uhlím můžeme rozdávat nejen radost a příjemná překvapení, ale hlavně kvalitní české palivo do vašich domácností.