UHLÍ ZA 15 000 KČ V NAŠÍ SOUTĚŽI NAŠLO SVÉHO MAJITELE

(12.8.2016) Červencové kolo naší soutěže o 15 000 Kč zná dalšího výherce. Ve čtvrtek 11.8.2016 si šťastný výherce převzal svůj výherní poukaz na uhlí. Regionální zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s., pan Bc. Marek Blaževič ho předal v uhelných skladech rodiny Teplých v Hlinsku u nádraží šťastnému výherci.

Červencové kolo naší soutěže o 15 000 Kč zná dalšího výherce. Ve čtvrtek 11.8.2016 si šťastný výherce převzal svůj výherní poukaz na uhlí. Regionální zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s., pan Bc. Marek Blaževič ho předal v uhelných skladech rodiny Teplých v Hlinsku u nádraží šťastnému výherci.

Tím se stal pan Vít Maštalíř z Herálce. Gratulujeme.

„Mám obrovskou radost, v životě jsem nic nevyhrál, ale to asi říká každý.“ řekl nám vesele pan Maštalíř. „Máme poměrně velkou nemovitost a tak spotřebujeme ročně až 11 tun uhlí. Tohle je tedy velmi milý příspěvek, který nám pokryje část nákladů,“ pokračoval šťastný výherce. „Nakupuji stále u jednoho dodavatele a jsem spokojen. Udělali jste nám opravdu radost. Prostě jsem nečekal, že bych mohl někdy něco vyhrát. Soutěžíme spíše jen tak pro zábavu. S manželi Teplými, kteří provozují rodinnou firmu s palivy u nádraží v  Hlinsku jsme se již dohodli, kdy si výhru převezmu“, pokračoval spokojený výherce pan Maštalíř.

Paní Teplá, šťastný výherce pan Vít Maštalíř a regionální zástupce společnosti Ridera Bohemia Bc. Marek Blaževič se sešli ve čtvrtek 11.8.2016 v rodinné firmě Teplých v Hlinsku u nádraží, kde byl výherci červencového kola naší soutěže na www.topmeuhlim.cz, předán poukaz k odběru paliva za 15 tisíc korun.