Palivo

Pomáháme vám rozhodnout se, které palivo bude pro vaše vytápění nejlepší a nejlevnější. Ukazujeme vám, na co si při výběru paliva dávat pozor. Informujeme vás o novinkách na trhu. Radíme vám, jak a kde palivo vhodně nakupovat, abyste měli jistotu, že topíte palivem kvalitním.

Máte dotaz?

Naši odborníci vám rádi poradí.

Dopřejte svému kotli kvalitní uhlí. Poradíme s jeho výběrem

Uhlí ani ve 21. století neodzvonilo. Díky obrovskému technologickému pokroku v jeho spalování se i dnes jedná o moderní způsob vytápění. Kvalitní kotle dnes produkují jen naprosto zanedbatelné množství zplodin. Využívání uhlí navíc dává i ekonomický smysl. Aktuálně totiž neexistuje levnější způsob vytápění. Ovšem stejně tak, jako existují kvalitativní rozdíly mezi jednotlivými druhy kotlů, není ani uhlí vždy jedno a totéž.

více

Kompozitní palivo Ridepal Ekoautomatik

Kompozitní palivo Ridepal Ekoautomatik je ekologické palivo pro automatické kotle, které vyniká garantovanou vysokou výhřevností. Díky parametrům, kterých dosahuje, a dalším přednostem se jeví jako spolehlivá volba mezi kompozitními palivy nové generace. Podívejte se na hlavní přednosti této novinky na českém trhu.

více

Uhlí patří do 21. století. Jde o nejlevnější ekologický zdroj tepla

Uhlí coby zdroj tepla a energie provází lidstvo už několik stovek let. A strategickou surovinou zůstává i ve 21. století. Díky značnému technologickému pokroku je dnes uhlí spalováno efektivně a ekologicky. Jeho předností navíc zůstávají už řadu let i stabilní cena a bezproblémová dostupnost.

více