Vytápění rodinných domů

Pomáháme vám zorientovat se v oblasti vytápění rodinných domů. Pomáháme vám s výběrem nejvhodnějšího, ekologického a levného paliva. Poskytujeme vám ve srozumitelné podobě odborné informace, které vám pomohou vybrat si vhodný kotel. Přinášíme vám užitečné rady a tipy pro ekonomické úspory při vytápění. Jsme váš pomocník pro vytápění.

Máte dotaz?

Naši odborníci vám rádi poradí.

Jaké emisní třídy je můj kotel?

(Aktualizace 11.4.2022) – Vláda podpořila návrh ministerstva životního prostředí na dvouleté odložení zákazu používání starých kotlů. Aktuálně čekáme na novelu zákona o ochraně ovzduší, která by posunula zákaz provozu kotlů první a druhé emisní třídy na 1. září 2024.
(18.6.2019) Emisní třídy kotle – pojem se kterým se dnes setkáváme poměrně často. I vy se na nás obracíte s dotazy, jaké emisní třídy je váš starší kotel. Nevíte, zda ho budete moci používat i po roce 2022?

více

Jak dlouho mohu používat kotel 3. emisní třídy?

(1.2.2016) Dobrý den, mám kotel na tuhá paliva 3. třídy. Kolik let jej ještě můžu používat? (11.4.2022) Aktuálně čekáme na novelu zákona o ochraně ovzduší, která by posunula zákaz provozu kotlů první a druhé emisní třídy na 1. září 2024.

více