Známe jméno dalšího výherce v soutěži o uhlí za 15 000 Kč !

(10.7.2016) Známe jméno dalšího výherce v soutěži o uhlí za 15 000 Kč ! Gratulujeme. Tentokrát jsme se za výhercem vypravili na severovýchod naší republiky.

výherkyně v soutěži o uhlí za 15000Kč

Gratulujeme. Tentokrát jsme se za výhercem vypravili na severovýchod naší republiky. Ve čtvrtek 7.7.2016 si šťastná (opět) výherkyně převzala v Petrovicích u Karviné, Prstné – z rukou zástupců společnosti Ridera Bohemia a.s. – poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun. A kdo je ta šťastná? Je to:

Anna Kempná, Petrovice u Karviné – Prstná

 

„Máme obrovskou radost, nikdy jsme nic nevyhráli.“ řekla nám spokojená výherkyně hned ve dveřích a bylo vidět, že to nejsou jen zdvořilostní fráze. „Na eshopu Ridepal.cz nakupujeme už třetím rokem a jsme moc spokojeni. Kvalitní uhlí a úžasná doprava. Uhlí máme vždy rychle složeno v kotelně a doma je čisto. Tohle prostě za to stojí. No a teď ještě tohle. Nejdříve jsme tomu nechtěli věřit a zdálo se nám, že je to žert. Teď už tomu věříme!“ dodala výherkyně radostně. „Pochopitelně, poukaz jsme okamžitě využili a uhlí na zimu je už doma. Zrovna dnes dorazilo.“ dodala ještě a ukazovala na čerstvou dodávku ledvického uhlí složenou na dvoře.