UHLÍ ZA 15 000 KČ NAŠLO SVÉHO MAJITELE

(15.11.2016) I v říjnu jsme opět rozdávali radost a také 15 000 korun v soutěži, která probíhá na našem portálu. Tentokrát se radoval zákazník eshopu, který zde pravidelně nakupuje. Ano, a byla to opět žena, jak už je v naší soutěži téměř tradicí. Výherní poukaz putoval tentokrát do Tachova, kde si ho ráda převzala spokojená […]

(15.11.2016) I v říjnu jsme opět rozdávali radost a také 15 000 korun v soutěži, která probíhá na našem portálu. Tentokrát se radoval zákazník eshopu, který zde pravidelně nakupuje. Ano, a byla to opět žena, jak už je v naší soutěži téměř tradicí. Výherní poukaz putoval tentokrát do Tachova, kde si ho ráda převzala spokojená paní Dana Lesak-Mueller.

 

„Z výhry jsem měla opravdovou radost a moc mě to potěšilo. Na eshopu ridepal.eu nakupujeme pravidelně. Přesvědčila nás kvalita dodávaného produktu a také skvělá doprava. Nakupujeme vždy podle potřeby a jsme spokojeni no a teď i dokonale překvapeni“, řekla nám paní Dana, když si přebírala poukaz na nákup uhlí v hodnotě 15 tisíc korun, který do soutěže věnovala společnost Ridera Bohemia.