V SOUTĚŽI TOPME UHLÍM ZNÁME DALŠÍHO VÝHERCE

(15.9.2016) Další domácnost se raduje z výhry v soutěži programu TOPME UHLÍM. V pořadí již osmý vítěz naší vědomostní soutěže si převzal poukaz k odběru kvalitního českého uhlí v hodnotě 15.000 Kč.

výherce uhlí srpen 2016 www.topmeulim.cz

Další rodinu jsme potěšili v soutěži programu TOPME UHLÍM. V pořadí již osmý vítěz naší vědomostní soutěže převzal poukaz k odběru kvalitního českého uhlí v hodnotě 15.000 Kč.

Na srpnovou soutěžní otázku odpověděl správně jako 99. v pořadí

pan David Jaša z Okřešic.

Podle slov šťastného výherce zajistí výherní poukaz jeho domácnosti topení na téměř celou nadcházející sezonu. Na portálu www.topmeuhlim.cz se mu líbí především to, že zde najde všechny informace pěkně na jednom místě.

Výherní poukaz na odběr uhlí v hodnotě 15.000 Kč si pan Jaša převzal ve čtvrtek 15. záři 2016 na uhelných skladech v Bransouzích z rukou majitele skladů pana Aleše Mráze (na fotografii vpravo). Vítězi gratuloval také Ing. Pavel Axman, oblastní manažer společnosti Ridera Bohemia a.s., dodavatele kvalitních tuhých paliv (na fotografii vlevo).

Zapojte se do soutěže o kvalitní uhlí každý měsíc

Vítězi gratulujeme a soutěžíme dále. Zapojte se do soutěže o kvalitní uhlí i vy. Odpovězte správně na aktuální soutěžní otázku. Ve hře jsou po celý rok výhry v celkové hodnotě 180.000 Kč.

Přilož do kotle správnou odpověď na otázku měsíce a vyhraj!