DALŠÍHO VÝHERCE V SOUTĚŽI TOPME UHLÍM UŽ ZNÁME

(15.10.2016) V září se radovali v provozovně firmy Alvepal, v uhelných skladech U Sloupů ve Vimperku. Přesněji řečeno, radoval se výherce naší soutěže na Topmeuhlim.cz, který si v úterý 25.10.2016 s převzal – z rukou majitelky firmy paní Václavy Šimonové a zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s. pana Ing. Martin Lorenze – poukaz k odběru uhlí […]

(15.10.2016) V září se radovali v provozovně firmy Alvepal, v uhelných skladech U Sloupů ve Vimperku. Přesněji řečeno, radoval se výherce naší soutěže na Topmeuhlim.cz, který si v úterý 25.10.2016 s převzal – z rukou majitelky firmy paní Václavy Šimonové a zástupce společnosti Ridera Bohemia a.s. pana Ing. Martin Lorenze – poukaz k odběru uhlí za 15 000 korun. A kdo je ten šťastný?

Jaroslava Staňková ze Čkyně

„Mám opravdu radost, ale vím, asi vám to asi říká každý. Jenže pro nás s manželem, když jsme v důchodu, je už opravdu docela těžké, postarat se o topení na celou sezónu a tohle nám pokryje velkou část nákladů. Děkujeme. Nikdy jsme nevyhráli, takže jsem si nejprve myslela, že je to nějaká legrace,“ řekla nám ještě stále nevěřící paní Jaroslava. „Však víte, jak to v životě chodí…“ pokračovala šťastná paní Jaroslava. „Toho je skutečné pěkný počin a děkuji vaší firmě Ridera a také paní Šimonové. Těch 15 tisíc nám opravdu pokryje podstatnou část nákladů na uhlí“, pokračovala dojatá paní Jaroslava Staňková ze Čkyně.